Informacje

Maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego.

Wamasz | Maszyny i urządzenia

Początki firmy sięgają roku 2010r.

Wykonujemy projekty i urządzenia technologiczne mające zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki. W zakresie urządzeń do przemysłu spożywczego możemy dostarczyć zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie wraz z wyposażeniem towarzyszącym. Dynamiczny rozwój firmy, stosowanie nowoczesnych technologii oraz stale odnawiany park maszynowy sprawiają, że oferowane odbiorcom produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Biuro konstrukcyjne wyposażone jest w najnowocześniejsze systemy projektowe CAD/CAM, a doświadczona kadra pracuje nad ciągłym unowocześnianiem maszyn, tworząc innowacyjne urządzenia, znajdujące zastosowanie w wielu branżach przemysłu.

Jesteśmy zorientowani na rozwój oraz indywidualne potrzeby klienta

ZALETY NASZEJ FIRMY

Zorientowani na rozwój rynku, a przede wszystkim indywidualne potrzeby klientów, stale wprowadzamy nowatorskie i kreatywne rozwiązania, zgodne z dyrektywami i normami Unii Europejskiej, określającymi podstawowe wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, jakie powinny być wzięte pod uwagę przy projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu spożywczego.

Tel. +48 501-216-488

Wamasz
10-768 Olsztyn
ul. Minakowskiego 12/66 

kontakt@wamasz.pl